Aktuális belföldi / 100 éves a Magyar Rotary – Ünnepi Charter
Időpont: 2025. november 29.
Helyszín: Eiffel Műhelyház (1101 Budapest, Kőbányai út 30.)
Regisztráció nyitása: 2025. 09. 05.
Regisztráció zárása: 2025. 11. 16.
Kedvezményes regisztrációs határidő: 2025. 10. 15.
Kedvezményes (Early-bird) regisztrációs díj 2025. október 15-ig: 45.000 Ft
Early bird határidőt követően a részvételi díj 2025. október 16-tól: 48.000 Ft
További információ:
Régió-10 Kft. – Mravik Fanni
Tel.: +36 62 710 500
Mobil: +36 20 480-0556
E-mail: info@regio10.hu
Eiffel Műhelyház
A MÁV egykori vasúti műhelye, az Északi Járműjavító területén 1884–86 között épült fel Feketeházy János tervei alapján az Eiffel-csarnok néven ismertté vált egykori mozdonyjavító üzeme. A 2010-ben bezárt telepen álló ipari műemléképület 2020-tól Eiffel Műhelyház néven a Magyar Állami Operaház új logisztikai és művészeti központjának ad otthont. A 22.000 m2-es alapterületű, öthajós csarnokból, két oldalépületből és egy közepes méretű szabványos vasútállomásból álló komplexumban jött létre az Opera próba-, jelmez- és díszletgyártó-, raktár- és látogatóközpontja. A közel 500 személyes Bánffy Miklós terem ugyanakkor az Opera új kamaraszínpada is, ahol a dalszínház kortárs, modern opera- és balettrepertoárja kap helyet.
A szállást mindenki egyénileg saját magának tud foglalni. A rendezvény résztvevői számára a következő hoteleket ajánljuk, ahol kedvezményes áron tudnak szállást foglalni.
Benczúr Hotel


- Szállást foglalni a szabad helyek függvényében tudnak a következő email címen: palik.csaba@hotelbenczur.hu
- Foglaláskor mindenképpen tüntessék fel a következő foglalási számot: 254883
- Kedvezményes szobaár reggelivel egy fős elhelyezés esetén: 23.000 Ft/szoba/éj + 4% IFA
- Kedvezményes szobaár reggelivel két fős elhelyezés esetén: 25.000 Ft/szoba/éj + 4% IFA
- A kedvezményes árak csak a 2025.11.28-30. közötti időszakra vonatkoznak.
Mercure Budapest Castle Hill


A kedvezményes árak a következő linken elérhetők, amelyek a 2025. november 27. és december 2. közötti foglalásokra érvényesek: Rates – Mercure Budapest Castle Hill ALL – Accor Live Limitless
PÉNTEK ESTI HAJÓZÁS A ROTARY CLUB BUDAPESTTEL
Időpont: 2025. november 28.
A kikötő címe: 1051 Budapest, Jane Haining Rakpart, Dokk 11.
Beszállás a hajóra: 18:15-től (Kérjük időben érkezzenek!)
A hajó indulása: 19:00
A hajó visszaérkezése: 21:00
Vacsora 4 fogásos felszolgált étellel + üdvözlő itallal
Menüsor:
- Előétel: Caponata Schiacciata Kérhető gluténmentes verzióban
- Leves: Tárkonyos tejszínes csirkegombóc leves Szezonális leves
- Főétel: Pestós csirkerolád, risotto bianco Francia sertéskaraj, dijoni mustár jus, gratin burgonya Vargányás, erdei gombás gnocchi (Kérhetőgombakéregben sült tőkehallal) Kecskesajt, cukkini, aszalt paradicsom, bazsalikom
- Desszert: Korianderes lemon courd, mascarpone, édes morzsa Avokádó csokimousse
A részvételi díját kérjük, hogy a Rotary Club Budapest bankszámlaszámára utalják, közleményben a résztvevők nevének feltüntetésével.
A hajózás ára: 40.000,- Ft/fő
Az Inner Wheel Club Budapest – a világ legnagyobb női szervezetének, a Nemzetközi Inner Wheel Szervezetnek tagja – szeretettel meghívja Önt és kedves Családját klubunk immár hagyományos
KARÁCSONYI JÓTÉKONYSÁGI BAZÁRJÁRA
melyet
2025. november 30-án ( vasárnap ) 10-15 között
a Kempinski Hotel Corvinus-ban
rendezünk meg.
Klubtagjaink a bazárra különleges süteményeket, egyedi karácsonyi dísztárgyakat és ajándékokat, adventi koszorúkat készítenek. Emellett finom fűszerekkel, karácsonyi terítőkkel és szalvétákkal és számos meglepetéssel várjuk kedves vendégeinket, akiknek ismételeten csak köszönni tudjuk azt a sok támogatást, amely minden évben lehetővé teszi, hogy örömöt okozzunk támogatottainknak, a hátrányos helyzetű, sérült, beteg, illetve betegségből felgyógyult gyermekeknek.
Az Ön által ajándékra fordított összeg 100%-át klubunk a támogatott alapítványoknak ajánlja fel!
ADVENTI SÉTA SZENTENDRÉN
Időpont: 2025. november 29.
A séta ára: 5.000 Ft/fő.
“Meghitt adventi sétára hívunk benneteket Szentendrére, amely során a betlehem-állítás hagyományáról, a városunk négy köztéri betlehemének történetéről, illetve az ünnepkörhöz kapcsolódó helyi szokásokról mesélünk majd számotokra idegenvezető kollégámmal. Mindezt csillagászati érdekességekkel, irodalmi és bibliai idézetekkel, népdalokkal fűszerezve.
A sétát a Fő téri betlehemnél zárjuk, ahol klubunk, az RC Szentendre tagjai, saját forralt borral, valamint tradicionális szentendrei ünnepi süteményekkel várnak ránk a jótékonysági borkínáló standunknál.
Ezen felül természetesen az érkezéskor sem maradnak el a vendégváró finomságok, egy különleges adventi tea és az év szaloncukrának megkóstolásával kezdjük majd az utunkat.
A séta hossza kb. 1 óra, a közös programot követően mindenkinek lehetőséget biztosítunk egyénileg is felfedezni az óvárost és éttermeit.”
Hidegkuti Dorottya